0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Zarabiaj dodatkowe pieniądze na swoim serwisie internetowym, blogu lub newsletterze.

Co to jest program partnerski?

Nasz program partnerski pozwala Ci zarabiać na przekierowywaniu swoich klientów do naszej witryny. Programy marketingu partnerskiego, takie jak nasz, nie wiążą się z koniecznością wnoszenia jakichkolwiek opłat, a ich ustawienie jest bardzo łatwe, więc nie ponosisz żadnego ryzyka.

Zarabianie pieniędzy jako partner jest bardzo łatwe. Wystarczy umieścić jeden z naszych banerów lub jedno z naszych łączy w widocznym miejscu, a za każdy produkt kwalifikujący się do programu sprzedany za pośrednictwem tych reklam otrzymasz prowizję.

Jak to działa?

Jeśli jesteś partnerem naszej hurtowni, ma to swoje dobre strony zarówno dla Ciebie, jak i osób odwiedzających Twoje strony. Osoby odwiedzające Twoje strony mogą skorzystać z doskonałych cen oferowanych przez naszą hurtownie odzieży dziecięcej, a Ty otrzymasz pieniądze za wszystkie kwalifikowane transakcje sprzedaży, do których się przyczynisz

Uzyskaj prowizję

Osoby, którzy przejdą do naszej witryny za pośrednictwem udostępnianych przez Ciebie łączy, będą uważane za osoby z polecenia. Automatycznie uzyskasz prowizję, jeśli dokonają one kwalifikowanego zakupu!